Petak, 25 listopada, 2024

Pogledajte sjajan gol Edina Džeke za pobjedu Cityja

Naš reprezentativni napadač, Edin Džeko, konačno je pogodio u dresu Manchester Cityja

U utakmici Premier lige Engleske između Manchester City i WBA, naš Dijamant postigao je pobjedonosni pogodak.

Manchester City napadao je od samoga početka utakmice, ali sve do 35. minute nije bilo gola

Edin Džeko je u 35. minuti volej udarcem pogodio mrežu Myhilla te na taj način donio vodstvo Manchester Cityu.

Inače, za našeg reprezentativca je ovo 14. ligaški pogodak, a prvi nakon 9. februara, kada je pogodio u porazu kod Southamptona od 3:1.

(Depo)

Velika studen stiže u Bosnu i Hercegovinu: Meteorolog Ristić otkrio kakva nas zima očekuje ove godine

Meteorolozi predviđaju najhladniju zimu u posljednjih deset godina, prvi snijeg bi mogao da padne već početkom novembra, a broj...