Nedjelja, 13 listopada, 2024

Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena u Zenici

Bosna i Hercegovina je uspjela preko Edina Džeke smanjiti zaostatak, postigavši pogodak u drugom poluvremenu

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pretrpjela je poraz od Njemačke rezultatom 1:2 u meču UEFA Lige nacija održanom 11. oktobra 2024. godine na stadionu Bilino Polje u Zenici.

Njemačka je tokom većeg dijela utakmice kontrolisala igru. Denis Undav je bio ključni igrač gostiju, postigavši dva gola. Bosna i Hercegovina je uspjela preko Edina Džeke smanjiti zaostatak, postigavši pogodak u drugom poluvremenu, ali nije uspjela izjednačiti rezultat.

Upravo se čita:  Ovako izgleda kamenolom u Donjoj Jablanici: Snimci pokazuju bagere, kamenolom bio aktivan

Ovim porazom, Bosna i Hercegovina se suočava sa izazovom zadržavanja konkurentnosti u svojoj grupi Lige nacija.