Četvrtak, 19 rujna, 2024

Zmajevi poraženi u Visokom

Preporučeno

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u KSC Mladost u Visokom dočekala Rusiju u okviru trećeg kola grupe 7 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2014. godine, a Zmajevi su očekivano poraženi sa 23:32. U našem nacionalnom timu nije bilo mnogo igrača, koji su proteklih godina bili standardni. Krenulo se u stvaranje nove ekipe.

rukometna_reprezentacija

U prvom poluvremenu samo je dva puta bilo neriješeno, pri rezultatu 1:1 i 2:2, nakon čega je prednost Rusije samo rasla. Gosti su u prvom dijelu utakmice imali maksimalnu prednost od pet golova razlike, ali naša reprezenatcija pred kraj smanjila na dva gola zaostatka. Ipak, na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 17:13.

Upravo se čita:  Leman se požalila: Nije pošteno što moj partner zarađuje "100.000 puta" više od mene, a radimo isti posao

Na početku drugog poluvremena uglavnom se igralo gol za golom, da bi u 43. minuti Rusi otišli prvi put na plus sedam. Duži period gosti su imali tu prednost, a pred kraj susreta Rusi su potpuno dotukli naš tim i otišli na devet razlike, te je utakmica završena sa 23:32.

Junak utakmice bio je Dibirov koji nam je postigao devet golova, dok je Levšin sjajno branio, imao je 14 odbrana. Treba istaći i da je Gorbok postigao pet golova. U našem timu po četiri gola psotigli su Vražalić, Savić i Milas.

(Sport Centar)

Interesantno za vas

Izdvajamo

Izdvajamo

Stigla moćna oklopna vozila za MUP KS: Uskoro na sarajevskim ulicama

Nakon što je u 6. mjesecu prošle godine ministar Admir Katica objavio kupovinu otklopnih vozila marke Roshel Senator, oni...